Niektóre ulice i place miast w Polsce będzie nosić inne nazwy

19021622Być może wkrótce wielu Polaków nie będzie w stanie szybko odnaleźć ulicę, plac, od Senatu projekt ustawy, zgodnie z którym wielu publicznych osiedli ludzkich, w tym co do wielkości miasta, zostanie zmieniona.

Wpłynie to na te miejsca, których nazwy są bezpośrednio związane z systemem komunistycznym i reżimu totalitarnego, a nie w całym kraju jest ich około tysiąca, a tym bardziej dokładne dane będą znane w ciągu około miesiąca.

Jak stwierdził Robert Mamontov, który jest senatorem partii „Prawo i Sprawiedliwość„, do tego rodzaju działalności konieczne było przez długi czas, ale ze względu na brak woli politycznej, aby uczynić to jeszcze nie udało. Podawanie polskich miast, zdjęcia miast, w których znajdują się takie obiekty będą dostępne przez dwa lata, byli w stanie całkowicie zastąpić ich nazwy. Również ta kwestia odnosi się do zabytków, które zostały określone jako znak wdzięczności Armii Czerwonej, a jest ich ponad sto w całej Polsce takie pomniki. Ale to będzie proponowane w innym rachunku.

Czytaj więcej:
pożyczki dla zadłużonych i bezrobotnych na dowód;
kredyt dla zadłużonych na dowód;
pożyczka dla zadłużonych firm;
kredyt dla firm zadłużonych w zus;
pożyczki dla mocno zadłużonych;