Niemcy mogą ograniczyć korzyści dla dzieci mieszkających w Polsce

2402169W tej chwili, ponad sto tysięcy polskich dzieci, których rodzice pracują w Niemczech, otrzymują świadczenia od rządu niemieckiego, a połowa z nich mieszka w Polsce.

Spośród wszystkich krajów UE, Niemcy zajmuje pierwsze miejsce na wypłatę zasiłków dla dzieci, które żyją w ich własnym kraju. Ze względu na niestabilność gospodarczą, kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała na redukcji płatności dotacji, po ścieżce rządu brytyjskiego. Takie rozwiązanie znacząco pogorszyć sytuację finansową polskich obywateli, którzy są tymczasowo zaangażowane w pracę w Niemczech.

W związku z tym liczba Polaków, którzy chcą uzyskać wizę na pracę w tym kraju, w czasie, będzie się zmniejszać, ponieważ wielu z nich będą zmuszeni szukać pracy w kraju. Lub czy istnieje inne rozwiązanie tego problemu, rodzice będą musieli wycofać swoje dzieci z Polski do Niemiec. I nie jest to bardzo wygodne, ponieważ dzieci będą musiały dostosować się w obcym kraju, nauka języka niemieckiego. Obywatele polscy mają nadzieję, że decyzja ta nie zostanie przyjęta przez rząd niemiecki.

Czytaj więcej:
pożyczki dla zadłużonych bez dochodu;
pożyczka dla zadłużonych opinie;
kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych forum;
pożyczki dla zadłużonych z komornikiem 2016;
pożyczki dla zadłużonych i w bik;