Niemcy nie zgadzają się na organizację uchodźców z Grecji i Macedonii

0703169Jak dowiedzieliśmy się od wczorajszej wypowiedzi kanclerz Niemiec Angeli Merkel, jej kraj nie zgadzają się z rozliczeniem ich uchodźców, które w tej chwili są na pograniczu Grecji i Macedonii.

Decyzja ta została podjęta ze względu na fakt, że rząd niemiecki uważa, warunków życia migrantów, dostarczonych przez władze greckie, jest godne, a więc nie ma zagrożenia dla ich życia.

Jeśli w ubiegłym roku na Węgrzech nie udało się stworzyć normalne warunki dla obywateli, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swego kraju z powodu konfliktu zbrojnego, grecki sytuacja jest zupełnie inna, w każdym razie, ludzie nie muszą żyć na stacji, jak to było w stolicy Węgier. Oczywiście, wielu uchodźców zostały rozczarowany, aby dowiedzieć się, że nie mają możliwość zamieszkania w kraju wybrali. Ale nie tylko Niemcy nie chcą umieścić na imigrantów, jak i inne kraje europejskie nie zgadzają się z kwestiami dotyczącymi kwot migrujących. I, na przykład, Macedonia, wszystkie wątpliwości, że wszyscy imigranci przybyli z Syrii czy Iraku.

Czytaj więcej:
dobra pożyczka dla zadłużonych z komornikiem;
pożyczka dla zadłużonych w biku;
pożyczka dla zadłużonych bez zabezpieczeń;
pożyczka bez BIK bez przelewania grosza;
szybkie pożyczki bez BIK i KRD online;