Nowe starożytnych znalezisk w Polsce

0403167Podczas wędrówki w górach prowincji podkarpackiego zaskakujące odkrycie zostało odkryte przez turystów, które są narzędziami pracy, według wstępnych danych, dotowany II wieku pne.

Te elementy stanowią pięć sierpy, dwa noże i poławiane że turyści zostały przeniesione do Muzeum Historii miasta Sanok. Naukowcy badanie tych elementów zostało przeprowadzone, w którym stwierdzono, że należały one do Celtów, którzy mieszkali na terytorium prowincji w odległej przeszłości. Według wszelkiego prawdopodobieństwa, elementy te zostały ukryte przez Celtów, ponieważ ich właściciele byli w niebezpieczeństwie lub w przypadku istniejących w czasie obrzędy zostały pochowane wraz z właścicielem.

Na terytorium RP nie jest jedynym odkryciem starożytnych, jak wcześniej wiele starożytnych obiekty zostały już odkryte, co sugeruje, że te tereny od dawna są wypełniane przez człowieka. Polscy archeolodzy naukowiec znalazł drewniane koło, które jest jednym z najstarszych na świecie, i stwierdzono, z resztkami żywności dań.

Czytaj więcej:
kredyt dla studenta kalkulator;
pożyczki dla zadłużonych i z komornikiem;
pożyczka dla zadłużonych w big;
pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej;
pożyczka bez BIK opinie;