Oferty dla turystów w Polsce

Na początku października Polska podejmie działania, zgodnie z którymi w weekendy większość hoteli i muzeów świadczy usługi dla odwiedzających o 50% tańsze niż zwykle.

Ministerstwo Sportu i Turystyki opublikowało listę takich instytucji, które będą uczestniczyć w tym projekcie, a większość z nich mieści się w Kołobrzegu, Międzyzdrojach i kilku innych regionach.

Głównym celem tego wydarzenia jest rozwój biznesu turystycznego, dzięki któremu tworzone są nie tylko nowe miejsca pracy, ale również rozwija się infrastruktura miast. Warto zauważyć, że co roku coraz więcej cudzoziemców odwiedza Polskę, spędza wakacje na wakacjach, spędza sporo pieniędzy, płacąc za zakwaterowanie, wyżywienie i różne rodzaje rozrywki.

I to nie znaczy, że kupowanie różnych towarów i pamiątek, przyczyniają się do rozwoju przemysłu. Pomimo faktu, że przed rozpoczęciem działania nadal trwają kilka dni, większość z nich została już wykupiona. Według statystyk, poprzednie takie działania wzbudziły zainteresowanie ponad 80 tys. Turystów.