Opalania może zaszkodzić osobie

Lato – wielki sezon, aby przejść całą rodzinę na morzu. W tym czasie cały czas, ludzie muszą odpocząć od zgiełku pracy biurowej i życia w rodzinie.

Oczywiście, większość ludzi lubi iść na plażę i położyć się na leżaku do opalania. Jednak musimy ostrzec niektórych osób, zwłaszcza młodych rodzin, które mają dzieci w wieku poniżej 5 lat.

Lekarze twierdzą, że dla bladeless opalania osoba ma wystarczającą ilość melaniny, która pomaga w walce z promieniowania słonecznego. Osoby o skórze ludzi prawie tak blady i blondynka, zaleca się stosowanie ochrony przeciwsłonecznej z poziomem ochrony co najmniej SPF50. Jeśli chodzi o dzieci poniżej 5 lat to najlepiej, że dzieci bawiły się na plaży pod okapem lub w cieniu.

Ponadto, nie opalać, kobiety w ciąży, kobiety z chorobą jajeczkami, mastopatia, mięśniaka i innych. Jeśli dana osoba jest chora na gruźlicę, a następnie na jego stan nie pogorszył się, zaleca się w cieniu i krótkich odstępach czasu pojawiają się w słońcu. Także wszyscy ci, którzy są chorzy lub cierpi na wszelkiego rodzaju raka, lekarze nie zalecają wysoce znajduje się w słońcu.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Trzemeszno;
pożyczki bez zaświadczeń Zbąszyń;
pożyczki bez zaświadczeń Kórnik;
pożyczki bez zaświadczeń Kłodawa;
pożyczki bez zaświadczeń Koźmin Wielkopolski;