Osiemdziesiąt siedzibę w Polsce, wiek nie jest przeszkodą, aby przespacerować się na szybki samochód

100-4000 zł na 30 dni
100-5000 zł na 50 dni
300-5000 zł na 30 dni
100-100000 zł do 120 miesięcy

2202168Wielu emerytów, pozostawiając zasłużony urlop, uważają się za, powiedzmy, starzy ludzie, którzy potrzebują ciszy i spokoju.

Ale to nie ma zastosowania do zamieszkania w Polsce, który w osiemdziesięciu latach nieparzystych jest zainteresowany jazda szybkimi samochodami. Takie hobby miała wiele lat temu, a od ponad dziesięciu lat, ona woli korzystać z samochodu, opublikował słynną firmę Subaru World, gdy uzna to za wygodne i niezawodne.

Według niej, ona naprawdę lubi konstrukcji przedziału pasażerskiego, w dodatku z mocą silnika, który jest w samochodzie, udaje jej się uczynić swój ruch z prędkością około dwustu kilometrów na godzinę. Chociaż wielu z jej przyjaciół i rówieśników powiedzieć, że jest cool kierowcy z doświadczeniem, niektóre z młodszego pokolenia są sceptyczni swojej pasji, nie rozumiejąc, dlaczego ta kobieta potrzebuje takich ekstremalnych. Mimo tych wszystkich uśmiechów, ona nadal jeździć na swoim ulubionym samochodzie, przebieg wzrasta każdego roku o więcej niż dziesięć tysięcy kilometrów i zmienić swoje przepisy, to nie będzie.

Czytaj więcej:
Radzymin;
Góra Kalwaria;
Warka;
Szydłowiec;
Błonie;