Pawaca

Powiększ piersi naturalnie!

- zaufaj kompleksowej i skutecznej formule;
- wybierz zestaw 2 produktów: krem i suplement diety;
- doceń efekty działania od zewnątrz i od środka;

Zamów teraz


Pełniejsze i większe piersi!

- Lepsza samoocena;
- Większa wrażliwość sutków;
- Gładka, jędrna skóra;
- Gwarancja dyskrecji;

Zamów teraz

Pawaca 100g Breast Enhance Cream na powiększanie piersi to najlepszy produkt dla Twojego piękna i zdrowia!

Najnowsza formuła, składająca się z aktywnych składników i pierwiastków śladowych, zapewnia naturalny wzrost tkanki piersi, wzmacnia włókna mięśniowe, pomaga usuwać rozstępy na skórze i uelastycznia ją. Przy regularnym stosowaniu krem ​​poprawia nawilżenie skóry, przywraca naturalną równowagę witamin, a także zapewnia efekt liftingu piersi bez operacji, bez zabiegów kosmetycznych i wysokich kosztów finansowych.

Co to Pawaca?

Co jest Pawaca krem? Jest to ziołowa formuła opracowana na podstawie najnowszych osiągnięć naukowych w dziedzinie kobiecych kosmetyków przeciwstarzeniowych. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, nie powoduje reakcji alergicznej ani podrażnienia skóry. Dzięki odpowiedniej kombinacji składników krem ​​pozwala zwiększyć rozmiar piersi o jedną lub nawet dwie filiżanki w zaledwie 4 tygodnie. Do użycia wystarczy wykonać codzienny masaż rano i wieczorem przez 15 minut, używając żelu jako dodatkowego narzędzia do masażu.

Jak to działa Produkt zawiera ekstrakty roślinne wzbogacone fitoestrogenami. Ze względu na swoje właściwości biologiczne fitoestrogeny są dość podobne do hormonów żeńskich. Ze względu na głęboką penetrację skóry fitoestrogeny odżywiają komórki gruczołu sutkowego i stymulują fazę aktywnego wzrostu. Krem nie zawiera chemii ani szkodliwych składników, dzięki czemu można go stosować bez ograniczeń czasowych.

Pawaca działa od pierwszych dni stosowania:

– Po 1-2 dniach zwiększa się wzrost gruczołów sutkowych i tkanek, poprawia się stan skóry.
– Po 7-9 dniach komórki wzrostu są aktywowane, skrzynia lekko puchnie i staje się cięższa.
– Po 20 dniach klatka piersiowa wyraźnie staje się większa, poprawia się elastyczność, znikają rozstępy.
– Po 30 dniach otrzymujesz wynik, o którym marzyłeś tak długo.

Ale to nie wszystko. Dzięki codziennemu codziennemu stosowaniu możesz opóźnić starzenie się skóry, utrzymać nawilżenie i utrzymać optymalny ton biustu w każdym wieku.

Pawaca opinie ekspertów:

Pawaca krem na powiększenie piersi można nazwać głównym odkryciem naukowym ostatnich lat w kategorii kobiecego piękna i zdrowia. Jest to unikalna formuła, która na poziomie komórkowym jest w stanie zrekompensować niedobór korzystnych witamin i minerałów niezbędnych do przywrócenia normalnego stanu tkanki piersi. W swojej praktyce muszę stale brać kobiety, które doświadczyły skutków ubocznych po operacji plastycznej w celu powiększenia piersi za pomocą silikonowych implantów. Polecam stosowanie tylko naturalnych metod. Pawaca krem ujędrniający do biustu jest świetna do rozwiązania problemu.

Korzyści Pawaca 100g Breast Enhance Cream na powiększanie piersi

Skuteczność kremu wynosiła ponad 91,6% u kobiet, które uczestniczyły w dobrowolnych testach produktu. W tym samym czasie żaden z uczestników eksperymentu nie odczuł reakcji alergicznej ani skutków ubocznych produktu kosmetycznego. Dowodzi to po raz kolejny, że Pawaca Polska to bezpieczny i naturalny produkt do powiększania piersi.

Pawaca instrukcja: Produkt jest przeznaczony do użytku zewnętrznego. Masuj codziennie, najlepiej 1-2 razy dziennie. Oczyść skórę balsamem lub tonikiem. Nałóż niewielką ilość kremu na oba gruczoły sutkowe i masuj przez 10-15 minut, aż do całkowitego wchłonięcia przez skórę. Kosmetyki mają lekki przyjemny aromat, nie pozostawiają śladów na ciele ani na ubraniu.

Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla kobiet powyżej 18 roku życia. Zabrania się stosowania w czasie ciąży lub karmienia piersią. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją i skonsultuj się ze specjalistą. Objętość jednej tuby wynosi 100 g. Okres ważności 3 lata od daty produkcji. Przestrzegaj warunków przechowywania i nie używaj kremu po upływie terminu ważności.

Ile kosztuje ten produkt? Pawaca cena zależy od wielu czynników, więc nie możemy podać dokładnej ceny.

Zaktualizowano! Produkt jest obecnie niedostępny, więc nie będziesz w stanie zapłacić kupić Pawaca. Ale nie zniechęcaj się, ponieważ nasz katalog zawiera bardziej skuteczne narzędzia, które mogą dać równie dobry wynik. Na przykład możesz zamówić kompleks ProBreastPlus lub inne produkty, które pozwolą zwiększyć piersi i uelastycznić je w domu. Co najważniejsze, koszt alternatywnych opcji jest znacznie tańszy, dzięki czemu możesz zaoszczędzić zasoby finansowe, korzystając z nich.

Informacje na stronie są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie sprzedajemy żadnych kremów ani suplementów diety, nie jesteśmy producentem i nie ponosimy odpowiedzialności za jakość produktów przedstawionych w katalogu.

Zamów teraz