Po niedawnym zakończeniu ŚDM w Polsce, nowy pielgrzymka rozpoczyna się w kraju, który tradycyjnie odbywa się co roku w sierpniu

0608163Ledwie zakończenie Światowych Dni Młodzieży, z których większość miała miejsce w Krakowie, Polska spodziewa się nowego pielgrzymkę, która tym razem będzie składać się z nie więcej niż cztery tysiące osób, z, stanowią większość studentów szkół i wyższych uczelni. Dziś, Świt, pielgrzymi wyruszyli na Jasną Górę w czasie przybyć w Częstochowie do 15 sierpnia.

Tego dnia wszyscy Polacy świętują wielki święty dzień Wniebowzięcia. To zbiega się z nie mniej ważne dla wszystkich Polaków na wakacje Święto Wojska Polskiego, więc ten dzień kraj ogłosił ogólną wakacje. Trasa procesji, która przechodzi pod hasłem «Effatha» ma długość około 300 kilometrów, dlatego pielgrzymi mają do pokonania nie mniej niż 35 kilometrów każdego dnia, aby być na miejscu w dokładnym czasie. Pielgrzymki te, które od kilku lat przeprowadzonych w sierpniu, stały się już tradycją, więc ten rok, aby wziąć udział w tym wydarzeniu zgodzili się wielu młodych ludzi z różnych części Polski.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Olszyna;
pożyczka do domu Leśna;
pożyczka do domu Duszniki-Zdrój;
pożyczka do domu Karpacz;
pożyczka do domu Jedlina-Zdrój;