Poczta Polska świętowała Dzień

28101613Przez prawie 460 lat Poczty Polskiej nieprzerwanie prowadzi wiadomości e-mail.

Firma Poczta Polska, od dawna przekształcony największych gospodarstw w Polsce i jest oficjalnym operatorem pocztowym, główny pracodawca i firma logistyczna najbardziej udanych.

A ostatnio Poczta Polska kiedyś 458 razy obchodziła święto. Wszystkie te lata polskiej poczty Listonosze dostarczane swoich rodaków i gości kraju korespondencji e-mail, wiele paczek. Gospodarstwo składa się z kilku jednostek zależnych i pracowników Poczty Polskiej składa się z ponad 80 000 pracowników wszystkich szczebli. Obecnie spółka holdingowa grupy Poczta Polska aktywnie i skutecznie świadczyć usługi w bankowości, ubezpieczeń, sferze logistyki, jak również w dziedzinie technologii cyfrowej i elektronicznej.

Jako szef grupy holdingowej Przemysław Sypnevsky Poczta Polska znów stoi przed doniosłą kolej, ze względu na szybki rozwój innowacji technologicznych. I jestem pewien, że choć dziś polska poczta i wymaga uzyskania finansowania z budżetu państwa i działów zamówień, trzymając pewnie podjąć kolejne wyzwanie do postępu i mogła stać się nie tylko wiodącym operatorem pocztowym, ale firma główne logistycznego w Polsce.

Czytaj więcej:
szybkie chwilówki bez BIK KRD;
pożyczki prywatne Bolesławiec;
pożyczki prywatne Dzierżoniów;
pożyczki prywatne Głogów;