Podczas obchodów Dnia Policji w Polsce prezydentem kraju podziękował pracownikom za doskonałą organizację wykonania prac na szczycie NATO

19071611Policja zawód, jest jednym z szlachetny i jednocześnie niebezpieczne, ponieważ pilnuje spokoju swoich obywateli oraz ochrony ich bezpieczeństwa, a czasami stróżów prawa mają ryzykować własne życie.

W minioną sobotę w Polsce oznaczone Dnia Policji. Podczas ceremonii obchodów, które odbyło się w stolicy na Placu Piłsudskiego, wzięli udział głowy państwa Andrzej Duda.

W swoim przemówieniu prezydent podziękował policji za ich przykładowego wykonania obowiązku i bezinteresownej pracy. Szczególną uwagę zwrócono na policjantów, którzy doskonale wypełnili swoje obowiązki podczas wielkiej imprezy, szczyt NATO odbyła się niedawno w Warszawie. Wszyscy, którzy wzięli w nim udział, ale tu wzięli udział przedstawiciele krajów z całego świata chwalą organizację ministrów policji.

Ponadto, polski prezydent zwrócił się do policji z prośbą, że zapewniają one taki sam poziom bezpieczeństwa wszystkim tym, którzy będą obecni podczas Światowych Dni Młodzieży, obchody odbędą się w ciągu kilku dni.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Przeworsk;
pożyczka do domu Łańcut;
pożyczka do domu Jasło;
pożyczka do domu Sanok;
pożyczka do domu Jarosław;