Podczas Światowych Dni Młodzieży w południowej Polsce jest ograniczony ruch ciężarówek

28071611Więc nadszedł czas na długi czas, który został wymieniony we wszystkich mediach w Polsce, który został oczekiwany nie tylko mieszkańcy, ale także obywatele wielu krajów na całym świecie.

Mówimy o Światowych Dni Młodzieży, które odbywają się od 26 do 31 lipca w Krakowie. Organizatorami festiwalu młodzieży zawczasu przygotowali na spotkanie przez opracowanie programu kulturalnego i rozwiązania wszystkich problemów z zakwaterowania i wyżywienia pielgrzymów, którzy przybyli do tego spektakularnego wydarzenia.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom festiwalu, to zwiększyła liczbę patroli policyjnych na dobę monitoring praworządności w miejscach największego zatłoczenia ludzi. Nie zatrzymuj się na bok i policji drogowej, zgodnie z którym dekrety, w południowej części terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ruchu samochodowego limit został wprowadzony. Przede wszystkim będzie to miało wpływ Małopolsce, gdzie, począwszy od 27 lipca, w ciągu pięciu dni, niektóre odcinki autostrady będzie zamknięty dla przejścia ciężarówek. Kierowcy, którzy łamią ten dekret będzie musiał zapłacić karę, której wysokość ponad 100 euro.

Czytaj więcej:
pożyczka prywatna uczciwie;
kupić Valgosocks Polska;
Сspray Hair Megaspray Polska;
prywatne chwilówki;
prywatne banki centralne;