Podczas zaplanowano bogaty program rozrywkowy podczas obchodów Dnia Miasta w Białymstoku

23061611Dla mieszkańców i gości miasta polskiego Białegostoku w ten weekend planowane do przeprowadzenia szeregu działań rekreacyjnych, które są związane z obchodami Dnia miasta.

Już w piątek, będzie można zobaczyć prace, które zostaną zaprezentowane obrazy, poświęconą znanych mieszkańców miasta. W tym samym dniu otworzy Międzynarodowy Festiwal, który zademonstruje ich sztuki narządu szlifierki, a także odbędzie się koncert, którego repertuar składa się z muzyki dawnej. Dzieci będą miały okazję odwiedzić wystawę, która odbędzie się pokaz mody, strój noszony w czasach starożytnych.

Następnego dnia, muzeum będzie wystawa fotografii na temat historii miasta, o godzinie dziewiątej wieczorem, fani Thomas Anders i Antka Smykevicha można znaleźć na ich koncert. Zakończenie obchodów odbędzie się w niedzielę. Ten dzień będą organizowane targi, gdzie można nie tylko podziwiać wyroby wystawiennicze, ale również go kupić. Podczas targów będzie ostateczna wydajność narządu szlifierek. Parki będą wycieczki z przewodnikiem i wieczorem, podczas koncertu Christina Pron’ko i tobish Stanishevsky, burmistrz zostaną przyznane nagrody.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Wleń;
pożyczki bez zaświadczeń Lubomierz;
pożyczki bez zaświadczeń Prusice;
pożyczki bez zaświadczeń Wiązów;
pożyczki bez zaświadczeń Świerzawa;