Podobnie jak w Polsce, walczył o zniesienie podatku od sprzedaży detalicznej

2910168Zaledwie dwa miesiące temu w Polsce, jesteśmy świadkami wejścia w życie podatku od sprzedawców, lub jak mówią w sklepie podatkowego.

To nie może spowodować, że Komisja Europejska wyda legitymację, później doprowadziła do jego weryfikacji i odwołania. W tym celu komisja powstała składająca się z członków Unii Europejskiej, na spotkaniu, gdzie podjęto decyzję o zniesieniu podatku od handlu detalicznego, po czym została ona wniesiona do wiadomości Rady Ministrów.

Na pierwszym posiedzeniu w dniu 8 października został zmieniony w celu regulowania decyzję, w której stwierdzono, że wpływ podatku od detalistów, aby zatrzymać przed 1 stycznia 2018 r. Przypomnijmy, że tak zwany podatek zaczął obowiązywać od września tego roku, co spowodowało gwałtowne perturbacje z właścicieli sklepów detalicznych, a pierwsze płatności podatkowe wynikały 25 października 2018. Teraz na ortodoksja tych działań jest przeprowadzana kontrola, Ministerstwo Finansów RP stwierdził, że weryfikacja incydentu Komisji Europejskiej zajmie lata.

Czytaj więcej:
kredyt na samochód kalkulator pko;
prywatna pożyczka bez baz;