Podpisano porozumienie w sprawie transportu towarowego między Polską a Rosją

0404169Jak wcześniej informowaliśmy, trzydziestego pierwszego marca rozpoczęła Polsko-rosyjskie rozmowy o komunikacji między dwoma krajami, ponieważ termin ten został podpisany w lutym tego roku, tymczasowe porozumienie w tej sprawie, upływa w połowie kwietnia.

Rozmowy między przedstawicielami tych partii odbywały się przez dwa dni i zakończyła się pomyślnie, ponieważ nowa umowa została podpisana w dniu pierwszego kwietnia, zgodnie z którym będzie można zaangażować się w transporcie ładunków do końca roku.

Umowa ta stwierdziła, że ​​oba kraje mają prawo do sto siedemdziesiąt tysięcy ruchu, z czego Polska otrzymał trzydzieści tysięcy zezwoleń na tranzyt przez Rosję, a Rosjanie będą mogli wykonywać tylko dziesięć tysięcy takiego transportu towarów. Ponadto, współpraca taka prowadzi do wzrostu gospodarczego zarówno budżetu państwa. Umowy te mają pozytywny wpływ na liczbę miejsc pracy wśród kierowców, jak również do zwiększenia obrotów i na dłuższą metę prowadzi to do poprawy stosunków zagranicznych między tymi dwoma krajami.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Bukowno;
Szybkie pożyczki Krynica-Zdrój;
Szybkie pożyczki Niepołomice;
Szybkie pożyczki Brzeszcze;
Szybkie pożyczki Miechów;