Polak nie mógł latać swój lot ze względu na podobieństwo do terrorysty

22071612Ostatnio dość nieprzyjemny incydent z jednym z Ormianami, którzy po otrzymaniu obywatelstwa polskiego, został 4 lat mieszkający w Polsce.

Stało się to, gdy Adam Bodnar, który ma 26 lat, starając się latać samolotem z Gdańska w stolicy Wielkiej Brytanii. Po przejściu kontroli granicznej bez uwag przez pracowników lotniska, udał się do samolotu, aby zająć jego miejsce zgodnie z zakupem biletów. Jednak jeden z pasażerów, który leciał ten sam lot, nagle podejrzany terrorysta w nim, jak donosi oraz straży granicznej.

W wyniku ich interwencji mężczyzna został aresztowany i pozostawał w areszcie przez około trzy godziny, podczas której przesłuchujących. Gdy wszystkie szczegóły zostały wyjaśnione, został zwolniony, przepraszając za nieporozumienie. Ale to jego przygoda nie skończyła. Starając się następnego dnia lecieć do Londynu, nie pozwolono mu wrócić na płaszczyźnie, ponieważ, zgodnie z pracowników lotniska, jego nazwisko znajduje się na liście terrorystów. Adam nadal leciał w dobrym kierunku do niego, ale tylko z Warszawy.

Czytaj więcej:
prywatne chwilówki bez baz;
prywatna pożyczka wzór umowy;
Hair Megaspray kupić Polska;
Hondrocream Polska opinii;
Erogan w Polsce;