Polscy mieszkańcy wymagają referendum w sprawie zakazu aborcji

0604169Każda rodzina, która planuje nowe dziecko, czekając na pojawienie się dziecka na świat, bo dla wszystkich rodziców, jest on najbardziej wypalić i zamknij mały człowiek.

Wcześniej kobiety dowiedział się o patologii dziecka dopiero się urodził, ale teraz, kiedy przyszedł Sprzęt medyczny, zdolne do ustawiania odchylenia w rozwoju płodu w łonie świata. W takich przypadkach, wiele matek podjąć decyzję o aborcji, ponieważ wiadomo, że dziecko urodzi się niepełnosprawne. Werbuje pomoc aborcji są kobiety, które ze względów zdrowotnych nie może dać narodziny, a jeśli nie była to ciąża po gwałcona i dziecko dla przyszłej matki niepożądanego.

W tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego trzeciego roku ustawa została podpisana przez polski rząd do wprowadzenia zakazu aborcji, z wyjątkiem trzech wyżej wymienionych powodów. Jednak na początku kwietnia episkopatu odwołanie domagają się całkowitego zakazu aborcji, bez żadnych wyjątków. Pomimo faktu, że w jego wsparcia przez szefów rządów i PiS Beata Szydłowie i Jarosława Kaczyńskiego, wielu przedstawicieli różnych partii, a także obywatele kraju, w przeciwieństwie do podpisania takiej ustawy. Domagają się, że w tej sprawie odbyło się referendum, po którym będzie wiadomo, czy nie do przyjęcia takiej ustawy.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Ząbkowice Śląskie;
Szybkie pożyczki Jelcz-Laskowice;
Szybkie pożyczki Złotoryja;
Szybkie pożyczki Boguszów-Gorce;
Szybkie pożyczki Strzegom;