Polska może mieć miejsce w Radzie Bezpieczeństwa ONZ

0303166W środę w tym tygodniu w stolicy szwajcarskiego, spotkanie Rady Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych, na którym raport został złożony przez szefa polskiej dyplomacji Witold Waszczykowski.

Jego głównym zadaniem było przekonanie obecnych na Kongresie w tej pozycji do zajęcia praw człowieka we wszystkich krajach, opracowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej jest w tej chwili najlepszym rozwiązaniem. Również omówić kandydaturę reprezentatywnej niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ na lata 2018-2019 lat. Według niego, po konsultacji z przedstawicielami Mongolii w pełni popiera propozycję Polski i Kolumbii wciąż niezdecydowanych, ponieważ należy omówić tę sprawę z Bułgarii, który jest konkurentem Polsce.

Jeśli przedstawiciele Bułgarii mianuje swojego kandydata na stanowisko sekretarza generalnego, a także Kolumbii i Mongolii, da swój głos dla polskiego kandydata. Nawet jeśli Bułgarski boku nie wycofał swoją kandydaturę do członkostwa w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, Rzeczypospolitej Polskiej będą mieli większe szanse na pracę, jak jest dobrze znany kraj na świecie.

Czytaj więcej:
najlepsza pożyczka gotówkowa ranking;
pożyczka w domu bez BIK;
szybka pożyczka dla studenta;
pożyczki dla studentów forum;
kredyt dla zadłużonych komornik;