Polska opozycja nie mogła spotkać się z Komisją Wenecką

110220166Jak stwierdził jeden z odłamów opozycji w Polsce, nie wolno było zorganizować spotkanie z przedstawicielami Komisji Weneckiej.

To oświadczenie zostało złożone wczoraj, po wizycie Komisji w Polsce, polskiej opozycji zakazanego spotkać się z jej uczestników, odnosząc się do pracy, po której oferowane rozmawiać z marszałkiem Sejmu. Wizyta Komisji Weneckiej w Rzeczypospolitej Polskiej jest, aby sprawdzić zmiany, które zostały wprowadzone do prawa Trybunału Konstytucyjnego RP i wizyt do kilku agencji rządowych, w których omówione zostaną zmiany w przepisach Trybunału Konstytucyjnego polskiej partii rządzącej. Komisja Wenecka przyjęła decyzję o zmianie Trybunału Konstytucyjnego z prawem w Polsce, będzie wiadomo, w marcu tego roku.

Chcielibyśmy przypomnieć, że Unia Europejska również krytykuje wprowadzone do ustawy o zmianach Trybunału Konstytucyjnego. Podczas spotkania, które odbyło się w połowie stycznia tego roku, zdecydowano się przedstawić Komisji Europejskiej do wprowadzenia ocenę sytuacji.

Czytaj więcej:
Włocławek;
Toruń;
Bydgoszcz;
pożyczki bez BIK z mini ratką;