Polska planuje otworzyć 50 biur agencji inwestycyjnych

Już od kilku lat w Polsce otwiera się więcej firm, które działają zarówno na terenie własnego państwa, jak iw wielu krajach.

Oczywiście, ma to pozytywny wpływ nie tylko na obniżenie poziomu bezrobocia, ale również do poprawy sytuacji gospodarczej w kraju, a także uzupełnianie budżetu państwa.

Obecnie Polska jest atrakcyjna dla inwestorów zagranicznych, którzy wolą inwestować w gospodarkę tego państwa, aby skutecznie prowadzić działalność.

Według badań, większość właścicieli firm, którzy dokonali ich wyboru na rzecz polskiej gospodarki, nie żałuję, ponieważ istniejące prawodawstwo przyczynia się do pomyślnego rozwoju zarówno lokalnych przedsiębiorców i zagranicznych.

Biura zostaną otwarte w różnych krajach świata

Gdy stało się znane, polskie plany Agencji Inwestycji w ciągu dwóch miesięcy, aby otworzyć ponad 50 biur na całym świecie, aby pomóc polskim firmom działających za granicą. Warto zauważyć, że polskie firmy z powodzeniem działają, sprzedając różne produkty, które są bardzo popularne w wielu krajach, ze względu na wysoką jakość i przystępne ceny.

W krótkim okresie czasu wielu dóbr polskich producentów zajmują wiodącą pozycję na rynku europejskim, a odnosi się to nie tylko produkty rolne, ale także innych produktów.

Według danych za ubiegły rok Agencja Inwestycji i Handlu wspierała wiele firm działających w Afryce, Azji i Ameryce. Dzięki temu możliwe było zbudowanie i otwarcie zakładu oświetleniowego w Argentynie i wielu innych przedsiębiorstw w różnych miastach na całym świecie.

Jeśli chodzi o plany na najbliższą przyszłość, kierownictwo agencji planuje dalsze promowanie polskich towarów na rynku światowym. Ważnym czynnikiem jest rozwój stosunków handlowych z Chinami, ponieważ w tym kraju rośnie popyt na polskie produkty. W ubiegłym roku powstało kilka wspólnych polsko-chińskich firm, które umożliwiają realizację nie tylko produktów polskich, ale także chińskich.

Czytaj więcej:
Kostrzyn;
Pobiedziska;
Jastrowie;
Witkowo;
Pniewy;