Polska policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o trzydzieści fałszywych raportów terminali lotniczych wydobycie

0704167Pomimo faktu, że wiele osób, które anonimowo zgłaszane budynki górnicze użytku publicznego, są karane, niektórzy obywatele nadal takie „żarty”.

Zatem piąta kwietnia, zaledwie dwa miasta na lotnisko i Warszawa Modlin otrzymał takie wiadomości, to administracja nie miał wyboru, musiał ewakuować wszystkich mieszkańców w budynkach terminali lotniskowych, które były w tym czasie prawie siedemset osób.

Na szczęście, ten sygnał nie został potwierdzony, ale nastrój pasażerów był zepsuty, bo przecież organizowane przez atakami terrorystycznymi w Paryżu i Brukseli, ludzie obawiają się o ich bezpieczeństwo.

Dzięki profesjonalnej pracy policji, w krótkim okresie trzydziestu lat, został zatrzymany mężczyznę, który jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa, za które, nawiasem mówiąc, zgodnie z prawem podlega karze ośmiu lat więzienia. Co myśli ten młody człowiek, gdy wybierany numer telefonu lotniskach, do takich wiadomości może się tylko domyślać, ale jeśli jego wina nie zostanie potwierdzona, za kratkami będzie miał czas, aby zastanowić się nad ich działaniami.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Biłgoraj;
Szybkie pożyczki Łuków;
Szybkie pożyczki Kraśnik;
Szybkie pożyczki Świdnik;
Szybkie pożyczki Puławy;