Polska przyznała pomoc finansową dla Polaków z Kazachstanu, którzy cierpieli z powodu powodzi

29041612Nikt nie jest wolny od katastrofy, bo jak każdy naturalny fenomen, który jest szkodliwy zarówno dla środowiska i ludzi, może się zdarzyć w każdej chwili.

To huraganów, które zrównane prawie wszystkie pożary i niszcząc setki hektarów lasów, a także powodzie, które w ostatnim czasie musiała znosić mieszkańcy jednego z regionów Kazachstanu. W jednej z wiosek, które ucierpiały w wyniku powodzi, dwieście pięćdziesiąt mieszkańcy musieli być ewakuowani, a ponadto zakwaterowanie nie było możliwe.

Większość z tych osób to Polacy, którym polski rząd zdecydował, aby zapewnić pomoc finansową w wysokości sześćdziesięciu tysięcy euro, a także okazją do przesiedlenia w kraju dla każdego. Fundusze są przeznaczone do przywrócenia domy, a na zakup bydła, która również rannych podczas tej katastrofy. Dla Polaków to nie jest tak dużo pieniędzy, ale biorąc pod uwagę fakt, że w porównaniu z Polską, Kazachstan dość niskich cenach, kwota ta będzie wystarczająca dla rozstrojenie domach wielu polskich rodzin.

Czytaj więcej:
jaka pożyczka dla zadłużonych;
pożyczka bez BIK i BIG;
pożyczki przez internet bez BIKu i KRD;
nowe pożyczki bez BIK przez internet;
chwilówka online opinie;