Polski kolarz był w Księdze Rekordów Guinnessa

23051612Księgi Guinnessa rekordy wymienione nazwiska wielu ludzi, wśród których znajdują się nazwiska naukowców, którzy dokonali tego odkrycia w danej dziedzinie nauki, jak również szef kuchni, który udało się gotować największego kulinarnego produkt na świecie.

Jednym z nich był polski mistrz Christian Herb, który mieszka w mieście Rzeszów. Jego osiągnięciem jest zdobycie szczytów w Brukseli Atomium, który wspiął się na przejażdżkę rowerem kosztem czternaście minut i cztery sekundy.

Nie jest to pierwsza konstrukcja architektoniczna, gdzie rowerzysta wspinaczki, jak wcześniej był w stanie wspiąć się na szczyty wieżowców w wielu krajach. Tym razem wybrał Atomium, które ze względu na swoją budowę, mieszkańcy stolicy Belgii jest słusznie uważane za symbol miasta. Według Christian, postanowił zainstalować ten zapis używając go, aby zapewnić ludziom reklamujące turystykę w Polsce, jak i rowerowymi Zielona Velo, który odbywa się we wschodniej części kraju, który jest uważany za najdłuższy, gdyż jego długość wynosi dwa tysiące kilometrów. Był w stanie osiągnąć pożądane rezultaty.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Aleksandrów Łódzki;
pożyczki bez zaświadczeń Opoczno;
pożyczki bez zaświadczeń Wieluń;
pożyczki bez zaświadczeń Łowicz;
pożyczki bez zaświadczeń Sieradz;