Polski piosenkarz Michał Shpak wystąpi na Eurowizji

0703166Roczny Międzynarodowy Konkurs Piosenki Eurowizji odbywa się po raz sześćdziesiąty, więc ten rok jest jubileuszowy.

Aby wziąć udział w tym muzycznych występów solistów w wielu krajach europejskich, które są gotowe, aby pokazać swoje talenty w sztuce wokalnej. Każdy kraj przynosi jednego uczestnika, który w domu udało się zdobyć więcej głosów kolegów. Dla wielu śpiewaków stało się światową sławą tuż po wygraniu Konkursu Piosenki Eurowizji.

Ten rok jest świąteczna impreza odbędzie się w Sztokholmie, a data zaplanowane dla miesiąca maja. Polski przedstawiciel w tym konkursie będzie dwudziestu sześciu letni Michał Shpak, która wykona piosenkę «Kolor swojego życia”. Nominacja ta została wybrana z ośmiu solistów świadczonych przez Televoting którzy wzięli udział w tym projekcie ogromną ilość. W uznaniu Shpak, zrealizował swoje marzenie z dzieciństwa, bo jako dziecko chciał zostać uczestnikiem konkursu. Wielu Polaków ma nadzieję, że obywatel kraju będzie mógł stać się zwycięzcą, bo ma świetny głos i świetne wykonanie utworów.

Czytaj więcej:
Wleń;
Lubomierz;
Prusice;
Wiązów;
Świerzawa;