Polski rynek nieruchomości rozwija się bardzo szybko ze względu na popyt na mieszkania

0608162Wielu mieszkańców Polski chce nabyć własnego mieszkania, na zakup którego, z których niektóre są kredyty hipoteczne, pomimo faktu, że będzie musiał spłacić kilkunastu lat.

Również w tym kraju żyją tych obywateli, którzy nie zdecydujesz się zachować swój kapitał w bankach i zainwestować w zakup nieruchomości, ponieważ środki otrzymane z wynajmu mieszkań, dostają wyższe zyski niż odsetek od lokat bankowych. W związku z tym popyt na mieszkania, polski rynek nieruchomości rozwija się bardzo szybko.

Ale zaledwie 7 lat temu, Polacy bali się wydać kredytów długoterminowych, ponieważ w tym czasie nastąpił kryzys w kraju, z powodu której wiele osób nie byli przekonani, że mogą zachować swoje miejsca pracy. Jak na razie, to tylko w ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku w 7 największych miastach Polski zostało zawarte transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości mieszkalnych w wysokości prawie 800 mln euro. W tym przypadku, tylko jedna trzecia tych środków ma zapłacić od kredytów, a pozostałe zostały przekazane w gotówce.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Mirsk;
pożyczka do domu Nowogrodziec;
pożyczka do domu Mieroszów;
pożyczka do domu Świeradów-Zdrój;
pożyczka do domu Zawidów;