Ponad połowa starych domów zostały zaizolowane w Polsce

29021610Jak dobrze wiadomo w stolicy Polski, wiele domów zostało zbudowane w ostatnim stuleciu, kiedy nie było szczególną uwagę przywiązuje się do oszczędności energii.

Obecnie ponad połowa budynków były izolowane, dzięki czemu udało mu się zaoszczędzić około czterdzieści procent zużywanej energii. Oprócz izolacji są ustawowo podstawie norm zużycia energii, w porównaniu do roku poprzedniego zmniejszyła zużycie przez prawie trzy razy. Również w ramach projektów rozwojowych dotyczących wykorzystania nowych źródeł energii, co pozwoli dwadzieścia procent zwiększenia efektywności energetycznej oraz ograniczenie zużycia energii.

Zgodnie z planem rządu polskiego, program może być kontynuowana przez kolejne dekady, ponieważ zapewnia nie tylko mieszkańcy stolicy oszczędności za korzystanie z energii elektrycznej, ale także miejsca pracy w firmach zaangażowanych w domach ocieplenia. Niektórzy eksperci twierdzą, że do końca XX, dwa tysiące lat na temat tego programu zostaną przeznaczone przez rząd na około sześć miliardów euro, podczas gdy według ich obliczeń, musi wynosić około stu pięćdziesięciu miliardów.

Czytaj więcej:
pożyczka dla studenta bez dochodów;
pożyczka z domu;
Kościerzyna;
Pruszcz Gdański;
Lębork;