Ponad tysiąc więźniów w Polsce otrzyma gratulacje

2302167W tym roku Polska obchodzi najlepszy moment, który jest dedykowany do tysięcy pięćdziesiątej rocznicy Chrztu państwa polskiego, a ponadto ten rok jest Rokiem Miłosierdzia w kraju.

W związku z tymi wydarzeniami, zdecydowano pogratulować pocztówek więźniów w murach aresztu, których liczba odpowiada tej dacie. Congratulator tym razem będzie uczniowie średnich specjalnych instytucjach Poznania i organizatorem tego wydarzenia jest jednym ze świętych sług. Nie jest to pierwsza impreza charytatywna tego kapłana, gdyż dzięki jego miłości w ubiegłym roku, rodziny syryjskich emigrantów przyznano pomoc finansową, która wyniosła ponad pięciu tysięcy euro.

A teraz, gdy wszyscy obywatele polscy starają się dostarczać sobie wzajemnie współczucia, pod kierunkiem ministra kościoła, studenci będą w okresach miesięcznych do udzielania pomocy osobom potrzebującym. Ostatni miesiąc, byli chorzy, i tym razem – ludzie, którzy znaleźli się za kratkami, że po tak życzeniami może zastanowić się nad sensem życia.

Czytaj więcej:
Nowa Dęba;
Lubaczów;
Leżajsk;
Nisko;
Ropczyce;