Przez pięć lat Niemcy będą trwać dłużej niż trzy i pół migrantów

26021619Gdy stało się znane z raportu niemieckiej gazety przez pięć lat dla nich, aby przejść ponad trzy i pół miliona imigrantów, z których większość Afrykańczyków i obywateli krajów wschodnich.

Jednak oficjalnego potwierdzenia tych danych, nie zostały jeszcze zgłoszone. Po ponad dwadzieścia pięć lat zburzono mur berliński i stanowią jeden stan, w Niemczech, zostało po raz pierwszy ogłoszone na najwyższych dochodach, które zostały otrzymane z opłacaniem podatków, a jednocześnie, gospodarka kraju rozwija się pomyślnie.

Obecnie w Niemczech mieszka około osiemdziesiąt milionów osób, z prawie milion z nich to uchodźcy, którzy przybyli do kraju rok temu, głównie Turcy i mieszkańcy krajów Europy Wschodniej. Osiedlił się wiele osób, i stworzyć sprzyjające warunki do życia, a trudne, ale władze niemieckie, aby poradzić sobie z tą trudną pracę. Teraz system przejście graniczne w kraju, pracuje w trybie zredukowanej, a jeśli wcześniej mógł wejść tu około dwóch tysięcy ludzi każdego dnia, a następnie, w momencie ich liczba została zmniejszona do stu.

Czytaj więcej:
Łapy;
Sokółka;
Hajnówka;
Grajewo;
Zambrów;