Republika Czeska zapewni mieszkańcom Afryki Środkowej, turbiny wiatrowe, zdolnych do pompowania wody z głębokości do 20 metrów

25071610Ze względu na fakt, że w wielu krajach Afryki centralny, nie występuje problem z sieci wodociągowej, Czeska naukowcy wynaleźli generatorów wiatrowych, które mogą pobierać wodę z ziemi na głębokości 20 metrów.

Ta unikalna wynalazek, który pracuje na zasadzie konwencjonalnej pompy wodnej. Wiatrak ostrza obracają się nawet wtedy, gdy wiatr jest 5 metrów na sekundę, niezależnie od kierunku wiatru. Od Afryka jest bardzo wysokie temperatury powietrza, do produkcji generatorów stosowanych materiałów, które mogą wytrzymać intensywne ciepło.

Obecnie, turbina wiatrowa jest testowana w laboratoriach, które są różne rodzaje wpływów zewnętrznych na urządzeniu, takie jak burza piaskowa. Przed doprowadzeniem do pompy Afryce będzie zainstalowany w takim miejscu, gdzie Boskovice wykazują skuteczności. Dostarczania danych agreguje ludzi Afryki, Republika Czeska przyczynią się do przezwyciężenia trudności związane z zaopatrzeniem w wodę. Z braku wody dotyka nie tylko ludzi, ale i zwierząt, a także roślinność, że Withers na winorośli bez nawadniania.

Czytaj więcej:
pożyczki prywatna od ręki;
prywatne pożyczki gotówkowe;
pożyczki pozabankowe prywatne bez BIKu;
Bust Size kupić Polskę;
opinie Fito Spray Polska;