Rosyjscy celnicy zniszczone ton polskich jabłek

03061611O tym, jak cennym owocem jest jabłko, nawet dzieci wiedzą, ze względu na korzystne właściwości tego owocu ma dużo informacji.

Nic więc dziwnego, że przysłowie mówi, że osoba zjada jedno jabłko dziennie, nie trzeba się z lekarzem. Jednak nie wszyscy doceniają ten owoc, w przeciwnym razie, w jaki sposób możemy wyjaśnić fakt, że zniszczył ponad dwadzieścia ton świeżych, soczystych jabłek.

Faktem jest, że te jabłka uprawiane w Polsce, wydana w Rosji, która zakazała importu produktów wytwarzanych w kraju. Nastąpiło to w wyniku obciążenia owoc z Białorusi, które zostały nośnej dokumenty wskazujące, że transportowane białoruską tapety. Po stwierdzeniu, że towar nie spełnia zapisów dokumentalnych, Służba Celna zatrzymała cały produkt. Wszystkie produkty zostały skonfiskowane wywożone na składowisko odpadów, który znajduje się w regionie Briańsk. Nie został zniszczony za pomocą buldożera ciągnika, który pokruszonego tylu wyśmienitych słodkich jabłek. Kto skorzysta z tego, że nie jest jasne, ponieważ cierpiał, a dostawcy i konsumenci, którzy są gotowi kupić te owoce.

Czytaj więcej:
pożyczki prywatne bez BIKu i KRD;
pożyczki do domu bez BIKu;
ekspresowa pożyczka dla zadłużonych;
pożyczka gotówkowa bez BIK i KRD;
chwilówka online nowości;