Spotkanie prezydentów Polski i Niemiec

Polska jest zainteresowana w poprawie stosunków handlowych i politycznych z wielu krajów, a nie tylko Unii Europejskiej, ale także z drugiej strony.

Dzięki wzajemnej współpracy między dwoma krajami, polska gospodarka rozwija się coraz lepiej każdego roku, podczas gdy niektóre rodzaje produktów, a nie tylko w sektorze rolnictwa jest duże zapotrzebowanie w wielu krajach, co z kolei stanowi okazję dla rolników i przedsiębiorców, aby rozwinąć swoją produkcję i tworzenie nowych miejsc pracy.

Najbliższe relacje były z Niemiec, gdzie wiele polskich towarów są wywożone, nie wspominając o tym, że wielu Polaków woli do pracy w niemieckich firmach, ponieważ zarobki są znacznie wyższe.

Aby rozwiązać szereg problemów, w tym przyszłości krajów Europy, odbyło się spotkanie prezydentów Polski i Niemiec. Maj 19, Frank-Walter Steinmeier, przybył wraz z żoną w Polsce, spotkał Andzhey Duda i jego żony. Jednym z głównych problemów będzie rozwiązanie problemu nielegalnych imigrantów, a także relacje ze Stanami Zjednoczonymi.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Żagań;
pożyczki bez zaświadczeń Świebodzin;
pożyczki bez zaświadczeń Międzyrzecz;
pożyczki bez zaświadczeń Kostrzyn nad Odrą;
pożyczki bez zaświadczeń Sulechów;