Sprzeciw wyrażony nieufność Mariusz Blaschaku

2502168Opozycyjna partia „Platforma Obywatelska” w tym tygodniu zwrócił się do Sejmu wniosek w sprawie rezygnacji szefa państwa policyjnego Mariusz Blaschaki.

Wynika to z faktu, że sprzeciw wobec słów ministra nie konsultuje się z obowiązków funkcyjnych, które mogą prowadzić do napiętej sytuacji w Polsce. Jeden z posłów opozycji oskarża Blascheka że nie był wystarczająco jasny kontrola sytuacji związanej z usunięciem ze stanowiska komendanta policji Zbigniew Maya, którego dziennikarze podejrzeniem o korupcję.

Sprzeciw wyraziła oburzenie z powodu faktu, że obecny minister i dowódca złożył oświadczenie, że w czasie panowania „Platforma Obywatelska” dziennikarzy podsłuch policji niż naruszają ich praw obywatelskich. Podczas przewodnictwem dwóch głównych funkcjonariuszy polityki kraju takim personelem zostało przeprowadzone, co spowodowało, ani jednego policjanta w randze generała. Obecnie mogą dobrowolnie zrezygnował ze stanowiska ze względu na fakt, że zamknięty działalności na okres dłuższy niż dziesięć lat temu, w którym był oskarżony o łapownictwo, po raz kolejny w ramach dochodzenia.

Czytaj więcej:
pożyczki dla zadłużonych z bikiem;
pożyczki dla zadłużonych pomoc;
pożyczka bez BIK w skoku;
pożyczki bez BIK na Święta;
pożyczka bez BIK raty miesięczne;