Strajk pielęgniarek w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie za wsparcie rady pielęgniarek i położnych

31051610W ubiegłym tygodniu, zarówno w Warszawie wyrazić swój protest w formie strajków, pielęgniarek, którzy pracują w centrum zdrowia dziecka.

Głównym powodem jest to, że nie zgadza się z warunkami pracy, ponieważ, ze względu na brak młodszego personelu medycznego, co muszą zrobić więcej pracy, a płace pozostaną na tym samym poziomie. W ich wsparcie wczoraj dał pielęgniarek i położnych porady, których przewodniczący, powiedział, że nie spowodował strony finansowej strajku, ale także wiele innych kwestii, które nie mogą poradzić sobie z zarządzaniem centrum na własną rękę.

Na przykład, ponieważ nie ma wystarczającej liczby pielęgniarek, jakość opieki nad pacjentem jest zmniejszona, co może prowadzić do błędów, a to jest nie do przyjęcia, ponieważ życie ludzkie jest wielką wartość, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Mimo tych wszystkich zmian, Ministerstwo Zdrowia ogłosiła, że konflikt powinien być rozwiązany przez liderów centrum, ale aby nie zranić pacjentów, konieczne jest, aby powstrzymać protest pielęgniarek i dostać się do pracy.

Czytaj więcej:
prywatne pożyczki bez BIK i KRD;
pożyczka gotówkowa bez BIKu;
pożyczka gotówkowa PKO;
pożyczki do domu klienta bez BIK;
gdzie pożyczka dla zadłużonych;