Szczecin Filharmonia otrzymała nagrodę za oryginalny design

0504169W ubiegłym roku, w budynku Filharmonii, która została oddana do użytku w dwa tysiące czternastego roku w północnej Polsce, w Szczecinie, otrzymał nagrodę dla oryginalnej struktury architektonicznej.

Patrząc na tego wyjątkowego budynku, masz uczucie nieopisanej rozkoszy i dumą w tworzeniu tego arcydzieła. Takie struktury, takie jak zamek słynnej baśni „Królowa Śniegu” nie istnieje w każdym kraju.

Chociaż widokiem na konstrukcji budynku, były różne. Niektóre wyraził opinię, że projekt nie pasuje do ogólnej architektury Szczecina. Ale, mimo wszystko, większość ludzi jest zadowolona z oryginalności Filharmonii. Dużą zaletą tego obiektu jest korzystają dzieci, trafiając do wnętrza której dana osoba jest w niezwykłym świecie, w którym swobodny dostęp backstage i innych interesujących miejsc do zwiedzania. Jednak budynek ten ma szczególne miejsce, którego nie można osiągnąć nie tylko gości, ale pracownicy Filharmonii, jest dach, jak to jest w oryginalnej formie i trudno dostępnych miejscach.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Świebodzice;
Szybkie pożyczki Jawor;
Szybkie pożyczki Kłodzko;
Szybkie pożyczki Bielawa;
Szybkie pożyczki Zgorzelec;