Trzech fotografów z Polski weszła na krótką listę finalistów wystawy

24021612Na wiosnę tego roku w Londynie, odbędzie się wystawa zdjęć, która będzie udziałem fotografów z ponad stu osiemdziesięciu krajach, które oferują do przeglądu i oceny dwustu tysięcy zdjęć.

Krótka lista finalistów, z których jury wybierze finalistów zawarte trzy fotografów z całej Polski. Większość oszacować mogli dostać za migawek przedstawiających struktur architektonicznych, a także obrazy, które reprezentują sztukę i kulturę.

Szczególną uwagę zwrócono na Gozdzelevskogo, któremu udało się wystartować w jednym z polskich miast kompleksu sportowego, należącego wcześniej do radzieckiego wojska, którego części znajdowały się tutaj. Pogląd ten znajduje się obecnie w stanie konstrukcji jest wykonana wielkie wrażenie, zarówno na jury wystawy i jej goście. Drugi polski fotograf Wolak umieścić na widoku obrazu fotograficznego od Central Parku w Nowym Jorku, który jest pokryty śniegiem, a to zdjęcie zostało zrobione z wysokości. Każdy z nich chce wygrać pierwsze miejsce, aby uzyskać honorowy tytuł „Fotograf Roku”, a także nagrodę pieniężną w wysokości pięciu tysięcy dolarów.

Czytaj więcej:
pożyczka bez BIK jaki bank;
pożyczka bez BIK dla firm;
pożyczka gotówkowa bez BIK dla zadłużonych;
kto udzieli pożyczki bez BIK i KRD;
pożyczki pozabankowe bez BIK na oświadczenie;