Trzydzieści dziewięć polskich instytucji otrzymali fałszywe informacje na temat obiektów górniczych

31051612Niedawny wzrost w przypadkach, gdy policja otrzymała telefony od nieznanych osób, które ostrzegają o górnictwie dowolnego obiektu.

Ostatnio taki przypadek miał miejsce w Polsce, tylko tym razem przyszła wiadomość e-mail, a na jednym i tym samym czasie dostali trzydzieści dziewięć instytucji. Na liście wydobywanych budynków, nie obejmuje tylko hotele, supermarkety, a nawet ministerstwa i prokuratury, a wszystkie z nich są zlokalizowane w różnych miastach kraju, w tym stolicy Warszawie. Policja musiała pilnie kontroli siedziby, ale żadne urządzenia wybuchowe nie były one w stanie wykryć.

Najprawdopodobniej nieznany „joker” poinformował, fałszywy alarm, i choć w trakcie kontroli ludzi budynek nie ewakuowano, ale wiele z nich nie było dobre uczucie od tego incydentu. Pomimo faktu, że kraj ma takie prawo, które przestępcy mogą być więziony przez osiem lat, ludzie nie zatrzymują takie wiadomości. W tym miesiącu w Rzeczypospolitej Polskiej były już takie połączenia, abonent, który wciąż jest na wolności.

Czytaj więcej:
chwilówka na sms;
prywatne pożyczki bez BIK;
szybka pożyczka do domu bez BIK;
pożyczka dla zadłużonych;
pożyczka hipoteczna bez BIK i KRD;