Turniej smaki międzynarodowe odbędzie się na szlaku turystycznym „Wielki Litewski owiewki”

22061612Trzy wieki temu, pomiędzy obecnym stolicy Litwy i Polski, ścieżka post-handlowa została wybrukowana, który został nazwany „Wielki Litewski owiewki.

A teraz, po tylu latach, to szlaki turystyczne smaków Międzynarodowy Turniej odbędzie się. Impreza dostaje swoją nazwę nie bez powodu, ponieważ jest ona bezpośrednio związana z miejsca spotkania, starożytnego zamku Liv, położonej siedemdziesiąt kilometrów od Warszawy. Teraz odbywa się za granicą, która oddziela dwa regiony Polski, Mazowsza i runa leśnego, a te dni, zamek pełnił funkcję obronną twierdzy granicy polsko-litewskiej.

Chociaż twierdza były niemal w ruinie, jest coś dla turystów, aby zobaczyć, jak muzeum, który wykazuje bronie używane nawet w XV wieku. Ponadto muzeum zawiera ponad wyrafinowanej broni, a cała kolekcja składa się z prawie tysiąca sztuk i jest największym w Polsce. Impreza kulinarna odbywa się w przestronnych łąk, które znajdują się wokół zamku, w pobliżu gdzie rzeka Liwiec. Wszyscy, którzy zdecydowali się wziąć udział w tej imprezie, oczekując nie tylko ekscytujące, ale również smaczne podróż, ponieważ tutaj jest duża ilość produktów spożywczych przygotowanych przez znanych kucharzy.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Mirsk;
pożyczki bez zaświadczeń Nowogrodziec;
pożyczki bez zaświadczeń Mieroszów;
pożyczki bez zaświadczeń Świeradów-Zdrój;
pożyczki bez zaświadczeń Zawidów;