UE i Rosja będą w stanie znaleźć wspólny język w dziedzinie gospodarki

1706164Po wprowadzeniu unijnych sankcji ekonomicznych przeciwko Federacji Rosyjskiej i odpowiedzi, w których Rosja odmówiła wiele towarów wysyłanych z krajów europejskich, a także stosunki polityczne pogorszyła.

W świetle tej sytuacji producenci ponoszą straty w produkcji, a także rolników, którzy nie mogą sprzedawać różnego rodzaju produktów.

Aby przywrócić normalne stosunki między krajami, konieczne jest, aby negocjować wczesnego handlu. Według wiceministra Rozwoju Domagalskogo Polski, którzy wzięli udział w Forum Ekonomicznym w Petersburgu, okazało się, że konieczne jest rozwijanie współpracy w sferze gospodarki. Osiągnięcie porozumienia w sprawie stosunków gospodarczych, będzie łatwiej rozwiązać kwestie różnic politycznych. Szczególnie zainteresowany tą polskich rolników, sadowników, z których większość została eksportowanych do Rosji. Wielu mieszkańców obu krajów mają wielkie nadzieje, że w niedalekiej przyszłości, a ich menedżerowie będą w stanie podjąć właściwą decyzję w tej sytuacji.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Ścinawa;
pożyczki bez zaświadczeń Lądek-Zdrój;
pożyczki bez zaświadczeń Pieńsk;
pożyczki bez zaświadczeń Stronie Śląskie;
pożyczki bez zaświadczeń Siechnice;