UE przeznaczyć znacznie mniejszej kompensacji polskich rolników

Zajęcia w sektorze rolnym jest uważany nie tylko jednym z najbardziej pracochłonna, ale także ryzykowne, ponieważ czynniki zewnętrzne mogą mieć wpływ na wynik końcowy.

Jednym z nich jest pogoda, takie jak susza, mróz, i innych, z powodu których rolnicy często nie otrzymują planowaną żniwo.

Ponadto, w ostatnich latach niemal całe terytorium krajów europejskich, fala chorób zakaźnych, takich jak ptasia grypa i ASF. Polska nie jest wyjątkiem, że w wielu prowincji infekcji obserwowanych danych, dlatego konieczne było dysponować dużą liczbą drobiu i świń.

Wiadomym jest, że w Polsce istnieje wiele prywatnych gospodarstw rolnych, które produkują duże ilości wysokiej jakości produktów, które są w dużym popytem nie tylko wśród obywateli krajów europejskich, ale również w innych krajach.

W ubiegłym roku, począwszy od sierpnia, dwa miesiące w niektórych regionach kraju odnotowano ogniska ASF, w wyniku, strefy specjalne zostały ustalone przez zaleceniami UE, które zakazuje sprzedaży produktów, co powoduje, że rolnicy ponieśli znaczne straty. Gdy stało się znane, UE postanowiła przeznaczyć 830 tysięcy euro odszkodowania, co stanowi zaledwie 1% wymaganej kwoty.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Łobżenica;
Szybkie pożyczki Margonin;
Szybkie pożyczki Zagórów;
Szybkie pożyczki Lwówek;
Szybkie pożyczki Bojanowo;