Usługi obce Polskiego Radia odbędzie 80 lat

0203167Dla słuchaczy w różnych krajach ponad osiemdziesięciu lat mogą słuchać polskiego transmisji, ponieważ od tego momentu rozpoczął pracę radia służby zagranicznej w Polsce.

Słuchaj transferu dostarczonych przez Polskie Radio może teraz obywatele różnych krajów, jak brzmią na powietrzu w wielu językach. W czasie II wojny światowej, studio Polskiego Radia mieściła się w Lublinie, a po jego zakończeniu, w dziewiętnastu czterdziestu pięciu lat, ponownie swój urząd i rozpoczął pracę w polskiej stolicy.

W latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku usługi obce oferowane codziennie w powietrzu przez kilka godzin transmisji, które mogą słuchać brytyjskich, Grecy, Finowie, gdyż były one transmitowane w ich własnym języku, a kilka lat później, z tej okazji pochodzi od mieszkańców krajów arabskich. W swoich programach Usługi obce Polskiego Radia opowiada o wydarzeniach mających miejsce w ich kraju, a także wiadomości gospodarczych, naukowych i kulturowych, jednak słuchając jego transferu, zawsze można uzyskać najnowsze informacje.

Czytaj więcej:
pożyczka dla zadłużonych w bik;
kredyt dla ludzi zadłużonych;
pożyczka bez BIK do domu;
pożyczka bez BIK od 18 lat;
kredyty bez BIK dla zadluzonych;