W 2017 r. Deficyt budżetowy w Polsce wyniósł 25,5 mld zł

W 2017 r. Deficyt budżetowy w Polsce wyniósł 25,5 mld złJak wynika z raportów Ministerstwa Finansów w Polsce, w ubiegłym roku deficyt budżetowy wyniósł 25,5 mld złotych, co oznacza, że ​​jest to o 21 mld mniej niż planowano na początku roku.

Takie wyniki zostały osiągnięte Bliss Hair opinie dzięki wielu czynnikom, w tym wysokim przychodom z podatku VAT.

Kwota ta wynosiła 38 miliardów euro, czyli o prawie 24% więcej niż rok wcześniej. Należy zauważyć, że kraj otwiera coraz więcej nowych przedsiębiorstw, w tym fabryki i fabryki, co przyczynia Black Mask opinie się nie tylko do uzupełnienia budżetu państwa, ale także do tworzenia dodatkowych miejsc pracy. W ciągu ostatniego roku Polska znacząco zwiększyła eksport różnych produktów, w tym sektora rolnego.

Produkty polskich producentów cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców wielu krajów, ze względu na wysoką jakość i przystępne ceny. Dzięki działaniom prezydenta i rządu udało się ProstaPlast opinie zwiększyć stosunki handlowe z wieloma państwami, które nie są częścią UE. Szczególnie atrakcyjne są rynki Ameryki i Chin, gdzie coraz więcej towarów jest wysyłanych.

Prezydent podpisał budżet na bieżący rok

29 stycznia prezydent podpisał ustawę dotyczącą budżetu na bieżący rok. Zgodnie z tym dokumentem zakłada się część dochodu w wysokości 85 miliardów euro, a strona wydatkowa wynosi 95.

W związku z VaricoFix opinie tym deficyt budżetowy nie przekroczy 9,8 miliarda euro.

Równocześnie niezbędne kwoty zostaną przeznaczone na realizację programów społecznych, na przykład 38,8 mld złotych dla sektora „Rodzina” i 33,3 na obronę.

Szczególną uwagę zwraca się na edukację, zwłaszcza Rhino-correct opinie na szkolnictwo wyższe, ponieważ w chwili obecnej brakuje wykwalifikowanych specjalistów z różnych sektorów.

Stało się wiadomo, że w ciągu roku planowane jest wydawanie 16 miliardów złotych na szkolnictwo wyższe. Warto zauważyć, że płace i emerytury stale rosną w Polsce, na którą państwo przeznacza znaczące kwoty. Kolejny wzrost nastąpił na początku roku, co wpłynęło na dalszą poprawę dobrobytu obywateli.