W czasie wakacji, polscy studenci mogą odwiedzić farmę turystyczną w miejscowości Serochin

29061612Więc jest to lato, długo oczekiwane wakacje w uczniów i studentów w Polsce, a teraz mogą zrobić sobie przerwę od studiów.

Każdy ma swoje własne plany na święta, ktoś podróżuje z rodzicami lub przyjaciółmi na morzu, niektóre są wysyłane do wędrówek, a ten, kto ma dom w miejscowości, należy tam zaczerpnąć świeżego powietrza i cieszyć się naturalne, rustykalne jedzenie.

Jeśli nie mają krewnych na wsi, i pragnienie, aby cieszyć się tradycyjne dania kuchni polskiej, można odwiedzić rolnych gospodarstwie agroturystycznym we wsi Serochin, która jest mistrzynią Eva Mitovskaya. Tutaj można spróbować potraw przygotowanych według receptur właściciela babci rolniczych, smak, który pamięta z dzieciństwa. Na przykład, będzie oferowane Gotowane ziemniaki z masłem i czosnkiem, doprawione koperkiem. A co może być smaczniejsze cięcia szyi, dodając różne przyprawy, gotowane na grill, i to jest podawane z sosem żurawinowym. Tutaj można skosztować serów z naturalnego, pełnego mleka, przepis, którego nie jest zmieniana ponad sto lat. Ponadto, zapewniony jest szeroki wybór cukierniczych.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Nowy Sącz;
pożyczka do domu Tarnów;
pożyczka do domu Kraków;
pożyczka do domu Ciechocinek;
pożyczka do domu Koronowo;