W Czechach główne supermarkety nie będą działały na święta

3006169Mieszkańcy Czech teraz nie mogę iść do dużych supermarketów w dni, które są oznaczone państwowych i kościelnych świąt, takich jak w ciągu roku, istnieje siedem dni.

Takie wymagania przedstawione przez związki zawodowe, a członkowie zgodzili się je wspierać, choć opozycja oraz Izba Gospodarcza przeciw takiej decyzji. Pomimo faktu, że te sklepy będą zamknięte w czasie wakacji, to nie znaczy, że ludzie nie mogą kupić jedzenie lub medycyny w tych dniach jak punkty handlowe zlokalizowane w woli terytorium nie więcej niż dwieście metrów, a także sklepów stacji kolejowej pracować jak zwykle. Odnosi się to również do aptek, a więc obywatele czescy będą mogli kupić leki, nawet na wakacjach.

Jednak Czesi nie można oczekiwać, aby kupić, nie można produkty i towary na rynkach, aby skorzystać z usług lombardów i punktów odbioru surowców wtórnych, ponieważ wszystkie te obiekty zostaną zamknięte. Zastanawiam się, jak miejscowa ludność odnosi się do sytuacji, że zostali pozbawieni prawa wyboru czas na zakupy.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Miechów;
pożyczka do domu Dąbrowa Tarnowska;
pożyczka do domu Rabka-Zdrój;
pożyczka do domu Limanowa;
pożyczka do domu Brzesko;