W Czechach nie było problemu z brakiem kierowców autobusów

08071610Wielu mieszkańców dużych miast, tak przyzwyczajeni do usług transportu publicznego, czasem jeden lub dwa przystanki nie chce chodzić i stać na przystankach w oczekiwaniu na następną podróż autobusem.

W ostatnich latach, obywatele, którzy mieszkają w Pradze i jej okolicach w pobliżu leżącego, bardzo często pojawiają się problemy z wyjazdem takich środków transportu, a także naruszył harmonogramie ruchu autobusów na trasach miejskich. Dzieje się tak dlatego, że brakuje kierowców, a nie tylko do przewozu pasażerów, ale także ten, który jest wykonany frachtu.

Zdaniem ekspertów, taki problem z brakiem kierowców Zaobserwowano, przez długi czas, a nie tylko w stolicy Republiki Czeskiej, ale także w całym kraju. Ludzie tego zawodu nie chcą pracować w ich specjalności, ponieważ nie byli zadowoleni z wynagrodzenia, które w innych krajach europejskich jest znacznie wyższa. W tej chwili, związki zawodowe przedsiębiorstw transportu przygotowują się do strajku, z którymi mamy nadzieję osiągnąć dodatni wynik na korzyść kierowców.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Parczew;
pożyczka do domu Janów Lubelski;
pożyczka do domu Włodawa;
pożyczka do domu Radzyń Podlaski;
pożyczka do domu Dęblin;