W Gdańsku rozpoczął ustawienie domy dla bezdomnych zwierząt

W Gdańsku rozpoczął ustawienie domy dla bezdomnych zwierzątWraz z nadejściem chłodów w życiu ulicy staje się coraz trudniejsze.

Szczególnie dotknięte tym zwierząt, którzy stali się bezdomni – kotów i psów. Jednak władze lokalne w Gdańsku nie pozostanie obojętny opiece bezdomnych zwierząt i postanowił pomóc im przetrwać zimno sezon. W szczególności psów i kotów nie peremerzali dla nich w całym mieście będzie można znaleźć wiele konkretnych domów.

Pieniądze na produkcję domów przeznaczonych bezpośrednio z budżetu miasta. W szczególności, gotowe „dom” dla kotów będzie miał drewnianą konstrukcję i dodatkowo ocieplony od wewnątrz. W tym domu zwierzęta mogą przetrwać bez problemów, nawet najbardziej poważne mróz lub śnieg.

Jeśli mieszkasz w Gdańsku i znalazł się w pobliżu klastra bezdomnych zwierząt, będzie również w stanie im pomóc. Wszyscy kandydaci mają możliwość przyjścia do zarządzania miastem złożyć odpowiedni formularz, a otrzymasz bezpłatną dom, który może być zainstalowany w dowolnym obszarze Gdańska. Według lokalnych władz, do tej pory, miasto ma ponad 90 takich domów, a kolejne 40 czeka na swoich nowych „lokatorów”.