W Mexico City, otworzył Polskie Centrum inwestycyjny

Dla dalszego rozwoju polskiej gospodarki rząd planuje w ciągu najbliższych dwóch lat, aby otworzyć w różnych państwach, o 70 oddziałów, z których personel będzie do czynienia z inwestycji i handlu.

Otwarcie jednego z tych instytucji odbyło się w Mexico City, które było udziałem Prezydenta RP Andzhey Duda, który był z oficjalną wizytą do Meksyku.

Jak powiedział prezydent po spotkaniu z prezydentem Meksyku, udało się osiągnąć doskonałe wyniki w zakresie dalszego rozwoju, jak i gospodarczych przyjaznych stosunków między obu krajami. Wielu polskich przedsiębiorców wyraziły chęć do prowadzenia działalności gospodarczej w Meksyku, co będą wspomaganego otworzyć biuro.

Ponadto, Meksykańska inwestorzy są również zainteresowani rozszerzeniem swojej działalności, które planuje otworzyć nowe firmy w Polsce. Ponadto, możliwe było osiągnięcie porozumienia w celu zwiększenia wymiany handlowej między krajami. W ostatnich latach polska gospodarka stale się rozwija, więc jest możliwe, aby zająć wiodącą pozycję wśród krajów europejskich w sprawie niektórych rodzajów towarów.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Dębno;
Szybkie pożyczki Złocieniec;
Szybkie pożyczki Sławno;
Szybkie pożyczki Pyrzyce;
Szybkie pożyczki Myślibórz;