W Polsce będzie wspólne ćwiczenia

3003168W naszych burzliwych czasach, gdy wiele krajów walczą, każdy stan podstawową rolę do zwiększenia gotowości bojowej sił zbrojnych.

Jak wiecie, na północy Polski w Szczecinie jest wspólnym organem północno-wschodniej, gdzie kraje są służby wojskowej, członków NATO, a także przedstawiciele Szwecji i Finlandii, które nie są częścią sojuszu. Aby osiągnąć wyższy poziom interakcji pomiędzy działami i szkolenia personelu do przeprowadzania wszelkich zarządzania zadania, konieczne jest stałe szkolenia. Tak więc, na początku kwietnia, odbędzie się ćwiczenia z okazji posiadania szczytu NATO, który odbędzie się w stolicy Polski w tym roku.

Zgodnie ze scenariuszem ćwiczenia, generał Krzysztof Krul zauważyć, że wszystkie jednostki będą notowane na najwyższym poziomie gotowości bojowej i ponownego rozmieszczenia polecenie dowodzenia i kontroli ze Szczecina do Bydgoszczy, gdzie drugi etap wykonywania nastąpi z jednostkami złącznych z krajami Ameryki i Anglii. Głównym celem tego ćwiczenia wypracować wyraźną interakcję pomiędzy służbami.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Nowy Tomyśl;
Szybkie pożyczki Międzychód;
Szybkie pożyczki Leszno;
Szybkie pożyczki Krotoszyn;
Szybkie pożyczki Kościan;