W Polsce był huragan

W Polsce w tym roku nastąpiła duża liczba klęsk żywiołowych związanych z silnymi wiatrami i deszczami, które miały wpływ nie tylko na uprawy agrariuszy, ale również na budynki mieszkalne na niektórych obszarach.

I to nie wspominać o upadłych drzewach i przerwach w liniach energetycznych, co spowodowało, że wiele osad pozostało bez energii elektrycznej.

Jedna z najbardziej niszczycielskich huraganów miała miejsce w nocy z 5 na 6 października, skutkując urazami o różnym stopniu około 40 osób, poza tym były ofiary, ponieważ według wstępnych danych zabito dwóch osób. Większe szkody wyrządzono zachodnim regionom, takim jak Wielkopolska, Lubuska i Dolnośląskie.

W nocy pracownicy straży pożarnej musieli podróżować po rozmowach około 10 tysięcy razy. Należy zauważyć, że z uwagi na fakt, że katastrofa spowodowała wiele szkód, ponad 40 tysięcy pracowników tej usługi brało udział w eliminowaniu konsekwencji. I to nie znaczy, że prawie wszystkie organizacje publiczne i państwowe biorą udział w likwidacji skutków huraganu Xavera.

Czytaj więcej:
pożyczki pod zastaw nieruchomości Kielce;
pożyczki unijne Olsztyn;
pożyczki w Elblągu;
prywatne pożyczki Gorzów Wlkp;
Zielona Góra chwilówki online;