W Polsce coraz więcej kobiet znaleźć pracę

Z rachunku Ministra Pracy Polska Elżbieta Rafalski, stwierdzono, że w ubiegłym roku w kraju udało się poprawić na trzech punktach międzynarodowych wskaźników rankingu PricewaterhouseCoopers, która jest najbardziej prestiżowych na rynku pracy.

Przyczyniło się to do tego, że coraz więcej kobiet zatrudnionych w prestiżowych stanowisk w kraju, a tym samym nie są one jedynie przedsiębiorcy i rolnicy, ale również zajmują wysokie stanowiska w rządzie i innych instytucji publicznych.

W dużej mierze ma wpływ na niski poziom bezrobocia, dlatego istnieje wiele dostępnych wolnych miejsc pracy i wiele kobiet nie może znaleźć stałej pracy, a płace nie są niższe niż mężczyzn.

Rynek pracy w Polsce staje się tak atrakcyjna, że ​​wiele osób wcześniej wyjechali do innych krajów w poszukiwaniu wyższych płac i lepszych warunków pracy, coraz częściej wracają do ojczyzny. Jest to szczególnie zauważalne wśród tych Polaków, którzy mieszkają i pracują w Wielkiej Brytanii, które w naturalny sposób wpłynęły na ich wyjście z tego stanu UE.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Busko-Zdrój;
Szybkie pożyczki Jędrzejów;
Szybkie pożyczki Staszów;
Szybkie pożyczki Pińczów;
Szybkie pożyczki Włoszczowa;