W Polsce, dziesiątki lotów zostały przełożone z powodu silnego sztormu

29061610Mówią, że nie ma złej pogody, ale okazuje się, że nie jest, jak inaczej wytłumaczyć fakt, że z powodu złych warunków pogodowych w ostatnim czasie w Polsce zostały odwołane dziesiątki lotów.

W prawie całej południowo-wschodniej części kraju, a także w stolicy, był silny huragan, który uniemożliwia nie tylko lot statku powietrznego, ale również uszkodzenia niektórych odcinków linii kolejowej.

Z powodu tych problemów, szybkie pociągi zostały zmuszone do zmiany trasy, dopóki nie ma więcej prac naprawczych na rozwiązywaniu problemów. Jednocześnie, zaciski w Warszawie i innych miastach Polski, odejście samolotów zostało przełożone do czasu nie została jeszcze ustalona latający pogodę. Na przykład, w mieście Wrocław, który jest zatrudniony w firmie transportu lotniczego Small Planet dwanaście odlotem samolotu, więc pasażerowie, którzy planują wysłać samoloty do saloników lotniskowych zostali zatrzymani. Jednak wśród wielu ludzi, którzy nie byli w stanie latać w wyznaczonej godzinie, zakłócenie nie zaobserwowano, gdy są w pełni świadomi, że firmy nie są winne, ale prawdziwym winowajcą jest sama matka natura.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Andrychów;
pożyczka do domu Wieliczka;
pożyczka do domu Skawina;
pożyczka do domu Zakopane;
pożyczka do domu Gorlice;